הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
יאנוח ג'ת סביון שבגליל
מועצה מקומית
יאנוח ג'ת

כנפיים של קרמבו

לוגו כנפיים של קרמבו
למידע מורחב על תנועת "כנפיים של קרמבו"
​​"כנפיים של קרמבו" מחוללת מהפכה שקטה, עוצמתית ומשמעותית בחברה הישראלית מאז שנת 2002. אלפי ילדים ובני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים, פעילים בעשרות סניפים ברחבי הארץ ומעידים על כך שהכללה, הכלה, שילוב ושוויון הזדמנויות אינן סיסמאות אלא עשייה חברתית מלאת תוכן ותרומה לכל העוסקים בה.
"כנפיים של קרמבו" מעניקה לילדים מיוחדים את הפעילות החברתית שכה חסרה בחייהם ומערה אותם בקהילה על מנת שיוכלו לפתח את כישוריהם החברתיים, יחד עם בני נוער מהחינוך הכללי, מכל שכבות האוכלוסייה ורבדיה בכל הארץ, הם הופכים יזמים חברתיים העושים למען הקהילה, פותחים סניפים בהם משולבים ילדים ובני נוער עם ובלי מוגבלויות ומשנים את פני החברה הישראלית-לטובה.
"כנפיים של קרמבו" היא תנועת נוער לצעירים עם ובלי צרכים מיוחדים, כן, אנחנו תנועת נוער לכל דבר ופעילי התנועה לא רואים בפעילותם "עשייה התנדבותית", אלא עשייה חברתית וחווייתית – למען עצמם ולמען אחרים, התנועה הינה תנועת נוער, מובילה שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים, בתנועה אלפי פעילים – ילדים ובני נוער, צעירים בשנת שירות וסטודנטים, פעילי התנועה רואים בכנפיים של קרמבו את תנועת הנוער שלהם ואינם מתייחסים לעשייה בה כהתנדבות.
ביישוב ינוח ג'ת נפתח סניף והינו בהליך הקמה ושדרוג, ובו נמצאים שמונה ילדים עם צרכים מיוחדים ו 16 נערים מבני היישוב, מקיימים מפגש כל שבוע, והמגמה להגדילו ולהגיע ל 50 ילדים עם צרכים מיוחדים עד סוף השנה הזו.
ילדי כנפיים של קרמבו